banner
Nasıl Ürün Alırım ?

Nasıl Ürün Alırım ?


Sipariş ve Teslimat

Sipariş ve Teslimat
SİPARİŞ VERİRKEN

İnternet sitemizden sipariş vermek 4 basit ve güvenli adımdan oluşmaktadır.
• 1. Adım: Sipariş vereceğiniz ürünü incelemek ve sepetinize eklemek,
• 2. Adım: Fatura ve teslimat bilgilerini doldurmak,
• 3. Adım: Teslimat için kargo seçimi,
• 4. Adım: Güvenli ödeme sayfamızda ödeme şeklini seçmek ve ilgili ödeme işlemini gerçekleştirmek.
Yukarıdaki adımlar hakkında ayrıntılı bilgiyi “Sipariş Oluşturmak ve Ödeme İşlemleri” sayfasından bulabilirsiniz.

ÖDEME ONAY İŞLEMİ ve SİPARİŞİNİZİN HAZIRLANMASI

İnternet sitemizden verilen tüm siparişlerde yapmış olduğunuz alışverişinizin güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması bulunmaktadır. Ödeme onay departmanımız tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ödeme onayınızı alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.

Siparişinizin Hazırlanma Süreci;
• Havale/EFT ödeme şekli seçili siparişlerinizde ilgili alışveriş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle,
• Kredi Kartı ile ödeme şekli seçili siparişlerinizde güvenlik departmanımızın ilgili bankanın güvenlik departmanından yapılan harcamaya ait alınan onayıyla, siparişleriniz hazırlanma sürecine girer.

TESLİMAT SÜRESİ

Ödeme onay departmanımızın siparişinize onay vermesine müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise siparişiniz en geç 10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargoya teslim edilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 iş günü içerisinde değişmektedir. Siparişlerinizdeki ürün/ürünlerin tedarik süresinin uzaması yada tedarik edilememesi durumunda size tedarik süreci hakkında detaylı bilgi verilecektir. Tedarik edilme aşamasında problem çıkması durumunda: siparişinizi iptal ederek ödemenizin iade edilmesini isteyebilir veya ürün/ürünlerinizin tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

Cuma günleri saat 15:00’ten sonra verilen siparişlerinizin ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin onayının teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

SİPARİŞ VERİRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Siparişlerinizin zamanında ve eksiksiz olarak tarafınıza teslim edilebilmesi için lütfen aşağıdaki hususlara dikkat ediniz.

Ürün Stokta mı, Ön Sipariş mi?
Seçtiğiniz ürün ön sipariş ürünü ise bu ilgili ürünün henüz stoklarımızda olmadığını gösterir. İlgili ürün açıklamasında ürünün stoklarımıza giriş tarihi belirtilmiştir. İlginizi ürünün stoklarımıza girmesinin ardından teslimat süreci başlar.

Teslimat ve Fatura Adresi
Ürünleriniz sipariş aşamasında belirttiğiniz teslimat adresine gönderilecektir. Geç teslimatlar da yaşanan en büyük hata teslimat adreslerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi eksiksiz ve tam bir şekilde belirtiniz.